BELYSNING / Väggbelysning / Lampetter 13185374
nr 1318 5374
Lampetter
2 + 1 en i reservdelar. Höjd: 40cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:34:57
300 kr
450 kr